Raiders of the Broken Planet

ücretsiz aksiyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19.08 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma MercurySteam
Harec'in, Raiders'ı insan istilacılarına karşı savaşmaya geldiğinde birçok seçeneği yok. Normalde Lycus Dion'un sevgisini kurtarmayacaktı.

Hades Division, Lycus esirine sahiptir, bu yüzden terazileri lehine çevirmek için hızlı hareket etmelidir! Broken Planet'in akıncıları, hikayenin her iki tarafını deneyimleyebileceğiniz bir 4 ve 1 macera macerasıdır: Diğer Akıncılarla bir araya gelin ya da taraflarını değiştir ve düşmanlarını düşmanla bir Antagonist olarak savaş. Bir Raider olarak, değerli ödüller için takım arkadaşlarınızla rekabet edeceksiniz. Antagonist olarak, Uras-Beherit tarafından karanlık bir uzay iblisi olarak yargılanıyorsunuz!

 

Bu ETERNAL SOLDIER STARTER CAMPAIGN'i indirin ve oynayın: 4'e 1 ya da solo oynayabileceğiniz 2 zorlu görev. Harec'i veya diğer 4 Akordiyi seçin ve Hades Division'un pençelerinden efsanevi Lycus Dion'u kurtarmaya yardım edin veya taraf değiştir ve bir Antagonist olarak oynayın. Harec'in, Raiders'ı insan istilacılarına karşı savaşmaya geldiğinde birçok seçeneği yok. Normalde Lycus Dion'un sevgisini kurtarmayacaktı, ancak ününün tek başına korku yaratabileceği savaşçılara ihtiyacı var

 

Hemen ücretsiz olarak indirin bu oyunu ve oynamaya başlayın. Hem aksiyon hem heyecan sizi bekliyor.

Bazı ödüller için takım arkadaşınızla rekabet etmek zorunda kalabilrsiniz bu duruma karşı dikkatli olun.

 

 

 

Raiders of the Broken Planet indir